Říjen 2006

Další formulový srazík

30. října 2006 v 17:48 My World
nová soad mikča, musela jsem se pochlubit:)
r.a.m.a. ála bezdomovec:)
Wisp s dárečkem:)
naše ležení ve Smíchovském Tescu:)
na první pohled jakýsi rockový trhan, na druhý pohled je to jasný:)

Nickyyyyyyyy!

29. října 2006 v 19:20 My World
Nicky Hayden The MotoGP Champion 2006! Celebrate all night long!!!!!!
... To je všechno, co sem chtěla:)

Fotečky z Pejru 2.

26. října 2006 v 14:44
Tohle je Ivča s Péťou:
A tohle jsem já s Péťou:) :

Fotečky z Pejru

26. října 2006 v 14:37

So cuuute!<3

25. října 2006 v 22:34 Meiko Reissmann
Další video... To ani nepotřebuje comment... Meiki už je prostě člen rodiny.:-* :))
The Best

Akce numero uno - Havl.Brod

21. října 2006 v 21:10
Petr mě zaujal - kde jinde - v SuperStar. Proč, to by bylo na moc, moc dlouhý lokte, a myslím, že se k tomu časem dostanu ve svých zážitcích z jeho koncertů, které objíždím, kdykoliv se ukáže někde v blízkosti mého bydliště a mám čas.:) Ještě bych chtěla dodat, že většinu těchto akcí objíždím s mojí kámoškou Ivčou, která je ještě větší Bendista než já.:)
Poprvé jsme spolu na Péťův koncert vyrazili krátce po skončení SuperStar do Havlíčkova Brodu. Měl tam hrát na jedné dobročinné akci s ještě několika dalšími hvězdami... Tak jsme samozřejmě vyrazili o několik hodin dřív, abysme měly pěkná místečka.:) Co nás mírně "otrávilo", byl fakt, že před celým pódiem (které bylo tak malé, že jsme měli obavy, jak se tam celý Bende Band naskládá) byly rozestavené lavičky, což většinou znamená, že pokud chcete být blízko pódia, musíte sedět... No, nechaly jsme to být a za 70 Kč jsme se usadili ve třetí řadě a poslouchali právě hrajícího Martina Maxu. Můžu říct, že jak jsem ho předtím nemusela, tak tenkrát jsem svůj názor změnila... Vážně, byl moc milý a příjemný a i ty písničky zněly naživo úplně jinak.
Petr nás nechal čekat dlouho... Měl začínat v osm, no, začal s mírnějším zpožděním.:) Ale čekaly na nás dvě hodiny nádherné show, rozhodně se vyplatilo čekat. Dokonce ani Gába, kterou jsem nesnášela už od začátku, mi tam na ty tři písničky nevadila.:) Jediné, co mi tak vadilo, bylo sedící obecenstvo - pokud jsme se chtěly s Ivčou vyblbnout, musely jsme do uličky, kde přece jenom pár lidí stálo. V jednom okamžiku se ke mě Petr dostal tak blízko, že jsem se ho mohla dotknout... Odtud mám taky ty nejlepší fotky.:)
Po vystoupení byla sice autogramiáda, ale když jsem viděla ty davy a doslechla se, že za autogram chtějí (kvůli tomu, že to byla dobročinná akce, na jiném Petrově koncertu jsem tohle nezažila) za podpis 20 Kč, vzdala jsem to. Snad jindy... Každopádně večer to byl n-á-d-h-e-r-n-ý! Tak nějak to odstartovalo moje pozdější Bendění.:)
Kdo nebendí s náma, bendí proti nám!!

Falco

16. října 2006 v 18:35 Legends will never die!
Legends will never die! Keep them alive! This time... Falco
Nejprve trocha strohých informací... (z www.osobnosti.cz , je tam sice spousta blbin, ale ty největší jsem se z toho pokusila odstranit...)
Rakouský zpěvák, pocházející z Vídně (nar. 1957), vlastním jménem Johann Hölzel. Původně studoval kontrabas. Díky hudebnímu eklekticismu a smyslu pro parodii býval označován za rakouskou novou vlnu.

První úspěch sklidil v r. 1980 s písní Ganz Wien (se skupinou Drahdiwabert). V r. 1981 přijímá jméno Falco. První dvě desky nahrál ve spolupráci se svým bývalým spolužákem z jazzové akademie, klávesistou a producentem Robertem Pougerem. Často spolupracoval s holandským autorsko-producentským tandemem Rob Bolland - Fredi Bolland. Proslavuje se především hity Der Kommissar a Rock Me Amadeus. Existovala dokonce snaha prosadit ho na americkém trhu, a to se mu povedlo - singl Rock me Amadeus byl prvním německy (aspoň z části) zpívaným singlem, který získal v USA první místo. V 90. letech je už poněkud v pozadí (album Nachtflug propadlo).
Hrál v několika filmech, např. Der Film (1985). V únoru 1998 zahynul při autonehodě v Dominikánské republice.


A moje doplnění: Falco byl ze tří dětí, byl jediný, který přežil porod. Zkrátka jeho život byl zajímavý už od samého začátku.:) Když se ho zeptali, proč používá jako pseudonym zrovna "Falco", odpověděl: "Nevím. Prostě to dobře zní." Velmi známé v médiích byly jeho drogové aférky. Drogy byly jedna z věcí, co mu zničili život... Další neslavná životní epizoda ho potkala ve chvíli, kdy se mu rozpadlo manželství - zjistil, že jeho dcera vlastně jeho dcera není. Následoval i ústup z výsluní, odstěhoval se do Dominikánské republiky, kde po čase začal pracovat na svém novém comebacku. Toho se ovšem nedočkal. Těsně před plánovaným comebackem se zabil při dopravní nehodě. Tady se zdroje rozcházejí, někdo píše, že byl opět pod vlivem drog a alkoholu, jinde píšou, že tomu tak nebylo a byl úplně střízlivý, jinde se zase píše, že to byl možná tak trochu úmysl... Kdo ví, kde je pravda, to už se nedozvíme. Víme jediné - 6. února 1998 odešla velká osobnost nejen rakouské, ale i vůbec evropské hudební scény.
Jestli někdy zavítám do Vídně, určitě sem půjdu. Falco si zaslouží úctu a respekt...
Wiener blut je jedna z mejch vůbec nej od Falca:)
A nyní klipy:
Jeanny Part One - jedna z jeho vůbec nejslavnějších
Rock me Amadeus - nestárnoucí klasika
Out of dark - jeho poslední singl s poměrně symbolickým názvem
Wiener blut - jak už jsem říkala, moje nej věc od Falca!
Derr Komissar - jeho první velký hit

Hurá, pátek třináctého aneb nejvíc sexy "slanina" na světě:)

15. října 2006 v 21:58
Pátek třináctého byl vůbec první horor, který jsem viděla, a už tenkrát jsem z něj byla naprosto odvařená.:) Táta si ho tenkrát nahrál, ale bohužel, když jsem se na něj chtěla podívat podruhý (kazetu jsem si rozhodně nespletla), vybaflo na mě jakési porno pofidérní kvality... No co, přišel další pátek třináctého, byť film vysílali v sobotu čtrnáctého:), a já měla svátek... Tentokrát o to větší, že už jsem věděla, že existuje jistý Kevin Bacon, a tak tenhle film nemohl chybět v mé sbírce. Už tam je.:) Jen kdyby nebylo toho příšernýho dabingu... Asi si to stejně seženu v originále...
P.S.: Merciina smrt se mi líbila i při prvním sledování filmu, tentokrát jsem si doslova vrněla blahem.;))

Ach jo...:(

15. října 2006 v 17:14 My World
Sice jsem měla naději tak 50:50, že Nicky Hayden (MotoGP) vážně získá titul, ale stejně, pořád jsem věřila... Dani Pedrosa si dneska taky věřil, když se snažil Nickyho předjet... Skončili v kačírku oba. Až bude na youtube nebo jinde video, hodím sem odkaz. Ach jo...:(

dvojčátka...XD

14. října 2006 v 21:44 | NickyHayden |  Obrázky
Tak mě tady zase jednou někdo překecal... Ten někdo byl SAduska... Dokonce si i fotky sama dodala...XD Tak dobře, ať chcípnu.:))
The End, zatím žijuXD

další videa z Popstars

6. října 2006 v 23:59 Meiko Reissmann
Takže, jako první I wanna sex you up , narozdíl od klipu ale bez Fabrizia (a stejně je to asi jedno, co?:) ) Musím konstatovat, že Meiki tu na svoje poměry zpívá neobvykle dobře, dokonce bych řekla, že líp než originál (v původní verzi tu pasáž, kterou zpívá, zpíval Fabrizio).:) Ale ten refrén, auuuu......
Video numero due - tady - no co k tomu říct... Jakási prapodivná skupinovka.:) Ale ta angličtina tu zní podstatně líp než v I wanna sex you up.
No a to nejhorší na závěr: Final Beatbox . Osobně nevím, co si o tom mám myslet... Tomu už se ani nedá skoro smát.:))